PHP / Laravel dezvoltator

Atribuțiile

- Cunoașterea PHP, HTML, SQL, JS, Laravel;

- Este de dorit să aveți experiență cu CRM;

- Exemple de muncă, dovadă a experienței de muncă;

- Capacitatea de a lucra cu serviciile API Laravel.

Cerințe

- Dezvoltare și programare;

- Administrarea și controlul sistemelor;

- Scrierea de scripturi pentru integrarea diferitelor servicii;

- Integrarea sistemului CRM: cu site-uri web, telefonie, e-mail și alte servicii;

- Dezvoltarea de scripturi pentru integrarea sistemului CRM cu diverse servicii și widget-uri;

- Scrierea widgeturilor pentru CRM în PHP / JS;

- Dezvoltarea de noi proiecte pentru TK Crearea documentației tehnice.

Termeni

- Proiecte interesante care motivează creșterea profesională;

- Plata la timp pentru munca efectuată;

- O echipă tânără și energică;

- dezvoltarea în domeniul IT, câștigând experiență nu numai în front-end, ci și în back-end, full stack, devops etc.

Doriți să vă angajați la noi la serviciu?
Atunci completați formularul

Apăsînd butonul “Trimite”, dvs afirmați că sunteți de accord cu Politica de confidențialitate
Solicitarea dvs. a fost trimisă cu succes. Sending error! Reload page or call us! Greşeală! Reîncărcați pagina și verificați dimensiunea fișierului atașat!